Sevgilisinden ayrılan bir kadın kendisine ne söyler?

kübra

Member
Sevgilisinden ayrılan bir kadın kendisine ne söyler?

Koç kadını:
Of! Ucuz atlattım. Az daha evlenme teklif edecekti.
Boğa kadını:
İyi ki ayrıldık. Bundan sonra ekmeğin kenarı benim, pizzanın ortası benim, yoğurdun kaymağı benim, televizyonun karşısı da kumandası da hep benim. Benim! Benim!
İkizler kadını:
Kendime vakit ayıracağım artık. Arkadaşlarla buluşayım, yoga kursuna yazılayım, yarım bıraktığım romanı yazmaya başlayayım. O halde şöyle yapıyorum: Arkadaşları arayıp yoga kursuna yazılmaya ikna ediyorum, yolda ve aralarda da romanı yazıyorum. Hımm, bu güzel oldu işte. Bir madde azaldı sanki. Yerine ne koymalı?
Yengeç kadını:
Bir daha mı? Asla! Bir daha asla! Bir daha… Hayır, ağlamayacağım işte!
Aslan kadını:
Zaten bana layık değildi! Hıh!
Başak kadını:
Ay şükürler olsun, kurtuldum pasaklı heriften! Çoraplarını kirli sepetine atmayı bile öğrenememişti yahu, pes! Şimdi bir temizlik yapayım şöyle köşe bucak, içime sinsin.
Terazi kadını:
Aslında ben haksızdım. Hiç de değil, o haksızdı. Hadi oradan kızım bal gibi de haksız olan sendin. Hayır, oydu. Hayır, sen. Hayır, o! A, dur bakayım şuradaki adam beni mi kesiyor? Hımm, yakışıklıymış da…
Akrep kadını:
Evindeki tüm saatleri bir saat geriye almakla iyi ettim, işe geç kalsın da görsün gününü. Keşke bir de kamera sistemi kursaydım, kestiğim gömlekleri denerken izlerdim ne güzel. Anahtarı bende ama eve giremem ki, anahtar deliğini Japon yapıştırıcısıyla doldurmuştum.
Yay kadını:
Yola çıkmalı, yola çıkmalı, yola çıkmalı. Hemen!
Oğlak kadını:
Zaten bir gelecek göremiyordum bu ilişkide. Ayrılmamız gayet akla uygun bir sonuç oldu. Hesabı bana ödetiyordu hem son zamanlarda. İyi oldu canım, gayet de iyi oldu.
Kova kadını:
Allahım! Sonunda! Yaşasın! Özgürüüüüm!
Balık kadını:
Yok canım ne ayrılması? Rüya görmüşümdür. Biz ayrılamayız ki.