Kim Kardashian büyük hukuk sınavını dördüncü denemede geçti

List Mist

Member
panorama ABD gerçeklik yıldızı

Kim Kardashian hukuk sınavını dördüncü denemede geçti

14.12.2021 tarihinde yayınlandı| Okuma süresi: 2 dakika

41 yaşındaki avukatlık ruhsatı ile merhum babasının izinden gidebilir

41 yaşındaki avukatlık ruhsatı ile merhum babasının izinden gidebilir

Kaynak: Getty Images/Scott Barbour

WELT podcast’lerimizi buradan dinleyebilirsiniz.

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak gömülü içeriğin sağlayıcıları bu izni talep ettiğinden, kişisel verilerin iletilmesi ve işlenmesi için geri alınabilir onayınız gereklidir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konumuna getirerek, bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Buna, GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına verdiğiniz onay da dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman anahtar ve sayfanın alt kısmındaki gizlilik aracılığıyla geri çekebilirsiniz.

“Bana verilmedi”: Üç denemeden sonra Kim Kardashian, küçük çubuk sınavı olan “baby bar sınavını” geçti. Üçüncü denemesinde Covid-19 ve 40 derece ateşi vardı. Kardashian, Amerika Birleşik Devletleri’nde ceza adaleti reformu için kampanya yürütüyor.

senS-Reality yıldızı Kim Kardashian, dördüncü denemede önemli bir hukuk sınavını geçti ve avukat olma hedefine bir adım daha yaklaştı. 41 yaşındaki Pazartesi günü çevrimiçi platform Instagram’da California eyaletinde sözde baby bar sınavını geçtiğini duyurdu.

Tahminen 1,2 milyar dolarlık bir servete sahip olan iş kadını, “Hukuk derecemi bilmeyen biri için kolay olmadı ve bana verilmedi” diye devam etti. “İki yıl içinde o sınavda üç kez başarısız oldum ama her seferinde ayağa kalktım, daha çok çalıştım ve onu alana kadar denemeye devam ettim.”

Kardashian üçüncü denemesinde Covid-19 ve 40 derecelik ateşi vardı – “ama bu bir mazeret olmamalı” diye yazdı Kardashian gülümseyerek. Sınav genellikle bir yıllık eğitimden sonra yapılır ve Kaliforniya Barosuna göre dört makale ve yüz soruluk bir test içerir. Başarısızlık oranı çok yüksektir.

Instagram’dan içerik bulacağınız yer burasıdır

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak gömülü içeriğin sağlayıcıları bu izni talep ettiğinden, kişisel verilerin iletilmesi ve işlenmesi için geri alınabilir onayınız gereklidir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konumuna getirerek, bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Buna, GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına verdiğiniz onay da dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman anahtar ve sayfanın alt kısmındaki gizlilik aracılığıyla geri çekebilirsiniz.

Kardashian, 2019 yılında avukat olmak istediğini açıklamıştı. Amerika Birleşik Devletleri’nde ceza adaleti reformu ve hapishaneden erken tahliye için kampanya yürüttü. Bu nedenle 2019’da Beyaz Saray’da o zamanki Başkan Donald Trump’ı ziyaret etti.

“Babam çok gurur duyardı”

41 yaşındaki avukatlık ruhsatı ile merhum babasının izinden gidebilirdi: Robert Kardashian tanınmış bir avukattı ve 90’ların ortalarında aktör ve eski futbol yıldızı OJ Simpson’ın savunma avukatlarından biriydi. cinayetle suçlandı ve sonunda beraat etti.

ayrıca oku

Kim Kardashian uçak biletini kendi giyim firmasının satışlarıyla ödedi

Kim Kardashian, sınavını geçtikten sonra Twitter’da “Babam çok gurur duyardı” diye yazdı. “Ve bunun benim yolum olduğunu bilse çok şaşırırdı ama o benim en iyi çalışma arkadaşım olurdu.”

Kardashian, “Keeping Up with the Kardashians” realite dizisiyle dünya çapında ün kazandı ve yalnızca Instagram’da 269 milyondan fazla takipçisi var. Büyük popülaritesini kozmetik ve daha sonra vücut şekillendirici iç çamaşırı ve gündelik giyim satmak için kullandı.

Burası, üçüncü taraf içeriğini bulacağınız yerdir

2014 yılında evlendiği rapçi Kanye West ile olan evliliği de manşetlere taşındı. Geçen Şubat ayında boşanma davası açtı. Çiftin dört çocuğu var.